„Feel Špáß!“

Jako každý rok, i letos pořádá Tandem pro zájemce o česko-německou jazykovou animaci základní školení nových jazykových animátorů. I tentokrát se sejdeme na malebném hradě v Hohenbergu, a to ve dnech 30. dubna až 4. května 2014. Přihlášky jsou otevřeny do 4. dubna 2014.

Účastníci se na semináři blíže seznámí s česko-německou jazykovou animací, tedy metodou uplatňovanou např. při česko-německých setkáních, školních i mimoškolních projektech, společných kulturních akcích partnerských měst a mnoha dalších akcích a setkáních.

Díky příkladům jednotlivých jazykových aktivit, které jim budou představeny, budou mít možnost se naučit, jak plánovat jazykovou animaci pro konkrétní akci a rovněž budou obeznámeni s jednotlivými metodami evaluace, to vše pod vedením našich nejzkušenějších jazykových animátorek a pracovníků Tandemu.

Němčina a čeština může být tak jednoduchá! S vaší pomocí to mohou ostatní zažít na vlastní kůži. Skupiny i jednotlivci, malí i velcí, všichni si zaslouží být animováni.Přijďte mezi nás a neptejte se PROTSCH. Důležité je JAK a to jde EINS, ZWEI,hravě, zábavně a akčně.

Přihlášku naleznete pod tímto odkazem.