Nová kolegyně Tandemu ve školské oblasti

Od června je novou členkou týmu Tandemu Michaela Kořánová, která bude pokračovat v následující koordinaci projektu Němčina nekouše a tímto by se Vám chtěla představit.

Ahoj!

Jmenuji se Míša a po letitém sbírání zkušeností jak po České republice, tak po německy mluvících zemích v oblasti česko-německých vztahů je mi ctí pracovat v Tandemu a převzít projekt Němčina nekouše po mé předchůdkyni. V česko-německé oblasti se pohybuji již delší dobu – v organizaci Collegium Bohemicum o.p.s. jsem měla například na starosti českou část koordinace evropského projektu TransStar Europa nebo jsem realizovala produkci a organizaci při natáčení dokumentu Heute an der Grenze/Dnes na hranicích. Také z působení v neziskové organizaci GFPS jsem si odnesla bohaté zkušenosti s organizací a realizací příhraničních projektů. Moc se na práci v Tandemu a na koordinaci projektu Němčina nekouše těším.

 

V případě dotazů a další komunikace v rámci projektu Němčina nekouše III se prosím od teď obracejte již na mě zde: koranova@tandem-org.cz

Díky

Míša