Konference Vzdělání pro život

V pátek 8.4.2016 od 9:30-14:30 pořádá AFS konferenci Vzdělání pro život u příležitosti oslav 20 let mezikulturního učení v České republice, oslav AFS Mezikulturní programy, o.p.s. Uzávěrka přihlášek je již 29.3.2016!

Přijďte s námi a s našimi hosty společně prozkoumat, co je cílem ne/formálního vzdělávání, co budou absolventi gymnázií a středních škol potřebovat pro svoji studijní a kariérní budoucnost a jaké kompetence pro budoucí uplatnění mladých lidí v životě i na trhu práce rozvíjejí zahraniční programy AFS.

Kde: Masarykova kolej ČVUT, Thákurova 1, Praha 6.

Komu je konference určena: všem pedagogům a lektorům se zájmem o téma a mezikulturní učení, zástupcům vzdělávacích institucí. Konference je zdarma, součástí je oběd i občerstvení. Prosím sdílejte tuto pozvánku s Vašimi kolegy i kontakty, které by akce mohla zajímat.

Příspěvky přednesou:

    Tomáš Sedláček, ekonom a ekonomický stratég,
    Stanislav Štech, náměstek ministryně školství,
    Jatta Erlund, členka představenstva AFS Lotyšsko a bývalá ředitelka střední školy i ředitelka AFS Finsko,
    Vincenzo Morlini, prezident mezinárodní sítě AFS Intercultural Programs.

Účast přislíbil i ředitel společnosti Scio Ondřej Šteffl. Vystoupí také zástupci škol, se kterými AFS dlouhodobě spolupracuje, v čele s panem Karlem Mikulou, ředitelem Biskupského gymnázia Brno.

Navíc: v odpolední části konference proběhne velké slosování vstupenek přítomných pedagogů. Cena v podobě poukazu na letní mezinárodní summit AFS v italských Benátkách pro dva vylosované výherce bude předána na místě.

Zaregistrovat se můžete do 29.3.2016 zde.

Akce se koná pod záštitou České komise pro UNESCO.