Metodický seminář pro vyučující němčiny (Polyglot)

Jazyková škola Polyglot a Krajské centrum vzdělávání v Plzni pořádají 26. 1. 2016 metodický seminář pro vyučující němčiny na 2. stupni základních škol a na středních školách s názvem Deutsch praktisch und aktuell.

Deutsch praktisch und aktuell
S jazykem se setkáváme každý den ve všech oblastech života: hovoříme a píšeme. Zároveň se zabýváme i poslechem a čtením, přičemž žádná z těchto dovedností neexistuje odděleně od ostatních. Jens Krüger věnuje ve svém workshopu pozornost všem jazykovým dovednostem, přiblíží vám jejich vzájemné propojení a seznámí vás s různými možnostmi jejich procvičení. Při mluvení se Jens Krüger jako rodilý mluvčí zaměřuje na nácvik výslovnosti. Můžete se těšit na zajímavé tipy ke zlepšení výslovnosti – jednak s využitím různých fonetických cvičení, jednak při práci se zajímavými, veselými a melodickými písněmi. Interakce a komunikace prostupují celým seminářem a čas vám uběhne rychle jako voda.

Datum a místo konání
Datum: 26. 1. 2016, 13.30–16.30
Místo: Krajské centrum vzdělávání a jazyková škola Plzeň, sady 5. května 42

Lektor: Jens Krüger
Všichni účastníci semináře dostanou dárek nakladatelství Polyglot – učebnici němčiny Macht mit! pro 2. stupeň ZŠ nebo Passt schon! pro výuku němčiny na středních školách.

Na seminář se můžete přihlásit zde.